DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Odchovy

VRH   A   :  m: Wibke v.d. Wottanschmiede (0/0,5I1/P, ZVV1, IPO3, SChH3, ZPS1)

o:  Cir Gája (0/0, 5CVQ1/P, IPO3, SChH3, ZVV1, PO1, ZPS1)

Argos, Adis

Atila, Alpy, Aška

B   m: Wibke v.d. Wottanschmiede  o:  Tom z PS (0/0, 5CVQ1/N, ZVV3, ZPS2,OP1)

Bafi

C   m: Wibke v.d. Wottanschmiede  o: Norbo Ben-Ju (0/0, 5CV5/5, IPO3, SChH3, ZVV1)

Cir, Carda

Cola, Coura

D   : m: Alpy Starý Skaut (0/0,  o: Illo v.d. Abfuhr (0/0, 4CI1/P, IPO3, SChH3)

Dar, Dax, Denny, Drako

Deisy, Dascha

E   :  m: Wibke v.d. Wottanschmiede  o: Qino z PS (0/0, 5KY1/N, ZVV1)

Endy, Eiko, Eso

Egina, Elza-De, Ema

F:   m: Aška Starý Skaut (0/1, 5X1/P, BH,IPO2, SChH2, ZVV1)

o: Basko ze Slovanského sadu (0/0, 5VQ1/P, IPO3, SChH3)

Fleš, Falko

Flay

G:   m: Wibke v.d. Wottanschmiede  o: Bodo von haus Tyson (FN, IPO3, SChH3)

Giro

Gita, Gábi

H:   m: Dona Bretova zahrada (0/0, 5JX1/P, ZM, ZVV3, IPO3, SChH1, ZPS1, OP1)

o: Qvint z Daskonu (0/0, 51/P, IPO3, SChH3)

Happy, Harro, Henk
Hany

CH:   m: Dona Bretova zahrada  o: Varon z Daskonu (FN, SChH3)

Chéf, Chón, Choumen

Chína, Chnapy, Chyrra

I:   m: Dona Bretova zahrada  o: Pagan z PS(0/0,5CKVQ1/P,ZVV1,IPO3,VPG3,účast MČR, několikanás. vítěz policejního přeboru)

Indy, Indián

Image

J:   m: Alpy Starý Skaut  o: Cheyene z Jenive (0/0, 5CKX1/P, IPO3, SChH3, FH2, ZPS1,IPO-FH)

Jekill, Jack, Jord, Jambo

Jupi, Judy

K:  m:  Aška Starý Skaut  o: Cheyene z Jenive

Kargo, Karox, Kvítko, Krash

Kascha, Kaschka, Kessy, Keisy

L:  m:  Alpy Starý Skaut  o: Evil Gymor (0/0, 5CV1/P, IPO3, BH)

Lupino, Lexus, Luther, Leroi, Laky Luk

Lola, Lexa, Lara

M:  m: Chaťa z Jenive (0/0, 5V1/P, ZVV1)

o: Pico Bret-Bet ( 0/0, 5VQ1/P, ZVV3, IPO3, FH1, ZPS2, ZPO1)

Max, Merlin, Marcus

Mira, Mendy

N:   m: Alpy Starý Skaut  o: Evil Gymor

Nico, Nef, Nogy

Navajo

O:   m: Chaťa z Jenive  o: Avar Rom-Pan (0/0, 5JVQ1/P, ZVV2, IPO-V, FPR 3, ZMT, TART 3)

Omar, Ory

Orka, Oxa

P:   m: Alpy Starý Skaut  o: Indián Starý Skaut ( 0/0, 5U1/P, ZVV1, IPO3, IPO-V)

Pash, Paco, Pit

Page

Q:   m: Alpy Starý Skaut  o: Indy Starý Skaut (0/0, 5Y1/P, ZVV1, FPR1, VPG1, IPO-V)

Qero, Qino

Qaša, Qasqay